Opinie

znanylekarz.pl

Maciej B.
znakomity lekarz i specjalista. Kulturalny człowiek dzięki, któremu w dużej mierze zawdzięczam swoją trzeżwość. Jestem mu bardzo wdzięczny ,że właśnie dzięki niemu zgłębiłem swoje wnętrze. Polecam wszystkim ludziom z problemami.
Łukasz
Polecam. Bardzo dobry psycholog który potrafi wysłuchać i pomóc w trudnych chwilach. Współpraca przebiegła wyjątkowo szybko i pomyślnie.
Monika Pietraszko
Pan Sławomir od początku wzbudził we mnie zaufanie. Bardzo serdeczny, życzliwy człowiek. Trudno ująć w słowach jak wiele pomogła mi terapia u niego. To tak jakbym otrzymała nowe życie. Jestem bardzo wdzięczna za udzieloną mi pomoc i naprawdę polecam terapię u Pana Sławomira każdemu.
Anna
Profesjonalny i etyczny psychoterapeuta, zaangażowany w terapię, konkretny, rzeczowy, pomocny. Polecam wszystkim tym, którzy naprawdę chcą sobie pomóc.
Magdalena
Długie lata zmagania się z uzależnieniem. Wiele przeprowadzonych rozmów z terapeutami. I cały czas bez skutku. W końcu spotkanie z terapeutą Sławomirem Kallasem. Dużo cierpliwości, indywidualne podejście do problemu, zrozumienie i nieocenianie. Czułem się bezpiecznie i komfortowo- i w końcu zacząłem walczyć o siebie. Zaufałem i uwierzyłem, że dam radę. Od czterech lat nie piję. Polecam terapeutę, ponieważ to wysokiej klasy specjalista. Wie co robi i jest bardzo skuteczny.

GOOGLE

Monika Zoltacka
Pan Sławomir Kallas to bardzo dobry psychoterapeuta. Od początku wzbudza zaufanie, jest cierpliwy, empatyczny, ma indywidualne podejście do pacjenta. Wyprowadził mnie z naprawdę ciężkiej sytuacji. Trudno ująć w słowach jak wiele dała mi terapia u niego. Wielki szacunek. Polecam każdemu.
Łukasz Ackerman
Polecam. Bardzo dobry psycholog który potrafi naprawdę pomóc w trudnych chwilach :)
Michał Mikołowski
Miałem przyjemność pracować z psychoterapeutom Sławkiem Kallas-em . Bardzo mi pomógł podczas terapię indywidualnych.

trojmiasto.pl

Monika
Pan Sławomir od samego początku wzbudził moje zaufanie. Serdeczny, życzliwy, cierpliwy, ma indywidualne podejście do pacjenta. Terapia wiele zmieniła w moim życiu, można nawet użyć określenia, że dała mi nowe życie. Jestem wdzięczna za udzieloną mi pomoc i serdecznie polecam terapię u Pana Sławomira każdemu.
Bonifacy
Polecam terapię u Pana Sławomira. Korzystałem już pomocy kilku terapeutów. W przypadku pana Sławomira rezultaty okazały się najlepsze.
Zgoda
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich uzycie.